Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte s využívaním cookies na stránkach Dudinak.sk.

Odborné konzultácie v čase od 8:00 - 16:00 hod

Tel.: 00421 905 527 632

SortimentPredstavujeme časť výberu z ponúkaného sortimentu OPP. Špecifikáciu ďalšej šírky sortimentu, vlastnej výrobnej produkcie,

odborné poradenstvo a cenové optimalizácie radi poskytneme na základe vášho požiadania.

Katalóg Port West

Portwest pre obdobie 2015/16 predstavuje novinky a nové progresívne materiály vyvinuté s viac ako 100 ročnými skúsenosťami v oblasti výroby pohodlných a kvalitných pracovných odevov so znalosťou medzinárodných štandardov.

Katalóg Delta

V katalógu Delta Plus 2015/16 nájdete široký sortiment ochranných pracovných pomôcok ako pracovné odevy a doplnky, pracovnú obuv, pomôcky pre ochranu hlavy, tela, rukavice rôznych značiek ako napr. Panoply, Venitex, Tiger Steel, Froment a ďalšie.

Katalóg Červa

ČERVA v katalógu pre 2015/16 predstavuje novinky a široké portfólio obľúbených produktov, medzi ktoré patria rukavice, odevy, obuv, ochrana zraku, sluchu, hlavy, dýchacích ciest.

Katalóg Adler

Adler vo svojom katalógu na rok 2015/16 ponúka širokú ponuku tričiek, polokošieľ, mikín, čiapok, pracovného oblečenia, reklamného textilu pre každého pracovníka v akejkoľvek administratívnej a výrobno - technickej prevádzke.